FA

مقالات

 • ژنراتور مکالته meccalte چیست؟

  ژنراتور مکالته meccalte چیست؟

  کمپانی مکالته meccalte یکی از معتبرترین و معروف ترین شرکت های تولید کننده ژنراتور می باشد که در دنیا از محبوبیت و شهرت زیادی برخوردار است. ما در این مطلب قصد داریم در مورد ویژگی ها و خصوصیات ژنراتور های تولید شده توسط این شرکت مطالب مفیدی در اختیارتان قرار دهیم. پس تا پایان همراه ما باشید.

  1 مرداد 1402
 • ژنراتور دائم کار چیست؟

  ژنراتور دائم کار چیست؟

  ژنراتور دائم کار چیست؟ انرژی برق یکی از ضروری ترین نیازهای اولیه ما انسان هاست که در زندگی و کسب و کارهای خود از آن استفاده های مختلفی داریم. حتی یک لحظه نبود برق می تواند روند طبیعی زندگی ما را مختل کند.

  10 اردیبهشت 1402
 • دیزل deutz چیست و چه کاربرد هایی دارد

  دیزل deutz چیست و چه کاربرد هایی دارد

  دیزل ژنراتور یکی از دستگاه‌های بسیار کاربردی و مهم در صنایع امروزی است که می‌تواند در مواقع اضطراری و قطعی برق، برق موردنیاز یک مجموعه را به طور کامل تامین کند. این دستگاه‌ها از بخش‌ها و قطعات مختلفی تشکیل شده‌اند که یکی از مهم‌ترین بخش‌های آن‌ها، موتور دیزل است. موتور دیزل deutz (دویتس) یکی از معتبرترین و معروف‌ترین انواع موتور دیزل در بازار است که توسط شرکت‌های آلمانی طراحی و ساخته شده است. در این مطلب می‌خواهیم کمی بیشتر با این موتور و ویژگی‌های آن آشنا شویم.

  25 فروردین 1402
 • دیزل ژنراتور کامینز چیست و کاربرد های آن

  دیزل ژنراتور کامینز چیست و کاربرد های آن

  دیزل ژنراتور یکی از پرطرفدارترین و البته پرکاربردترین دستگاه های صنعتی است که معمولا از آن به عنوان دستگاه برق اضطراری یاد می شود. این وسیله با مکانیزم عمل خاص خود، می تواند در زمان قطع شدن برق، انرژی الکتریکی مورد نیاز را تولید کرده و برق مورد نیاز یک مجموعه را تامین کند. دیزل ژنراتور معمولا در مدل ها و برندهای مختلفی تولید می شود. یکی از معتبرترین و مطرح ترین برندهای حال حاضر در زمینه تولید دیزل ژنراتور، برند کامینز است.

  20 فروردین 1402
 • تفاوت ژنراتور با دیزل ژنراتور

  تفاوت ژنراتور با دیزل ژنراتور

  دیزل ژنراتور یکی از وسایل بسیار کاربردی و ضروری در صنایع مختلف است که از آن برای تامین برق اضطراری در مواقع قطعی برق استفاده می شود. این دستگاه ها انواع و اقسام گوناگونی دارند و هر کدام بسته به نوع طراحی و تجهیزاتی که در ساخت آن ها به کار رفته، مکانیزم عمل متفاوتی دارند

  16 فروردین 1402
 • کوپله چیست و چه کاربردی دارد؟

  کوپله چیست و چه کاربردی دارد؟

  دیزل ژنراتور یکی از دستگاه‌های بسیار مهم و کاربردی در صنایع است که از قطعات و بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. دو جزء کلیدی و اصلی این دستگاه، قطعات دیزل و ژنراتور هستند

  10 اسفند 1401
 • سیستم خنک کننده موتور دیزل ژنراتور

  سیستم خنک کننده موتور دیزل ژنراتور

  دیزل ژنراتور یکی از دستگاه های بسیار مهم و کاربردی در صنایع است. با استفاده از این وسیله می توان در مواقع اضطراری برق مورد نیاز را تولید کرد. دیزل ژنراتور در برندها و مدل های مختلفی تولید می شود و هر یک از انواع آن، طول عمر متفاوتی برای کار دارند

  30 فروردین 1402
 • دیزل ژنراتور استمفورد

  دیزل ژنراتور استمفورد

  یکی از کاربردی‌ترین تجهیزات در صنعت دیزل ژنراتور استمفورد کامل است. این محصول ابتدا در کشور انگلیس ساخته شد و نام آن از شهر استنفورد گرفته شده است. کمپانی سازنده این محصول از اعتبار بالایی برخوردار است و محصولات آن بهترین کیفیت را دارند. سری‌های جدید ساخت دیزل ژنراتور نیز از کارایی بالایی در عملکرد برخوردار هستند.

  1 اسفند 1401